Tweedehands BMW 1 Serie

Er zijn 2.267 BMW 1 Serie occasions gevonden die voldoen aan uw zoekopdracht
BMW 1-SERIE 116I Airco / NAP/ 5-Drs / NL-AUTO /LMV
Prijs: € 4.550,00
Kilometers: 181.524
Bouwjaar: 2005
Plaats: Assen

..
Gevonden op: Nederland Mobiel, AutoVoorU

BMW 1-SERIE 116i Sport | M Edition / NAVI / LED / PDC / VOL!
Prijs: € 12.950,00
Kilometers: 81.954
Bouwjaar: 2015
Plaats: Zutphen

ABS, Airbag, Airbag Passagier, Airbag Zij, Airconditioning, Airconditioning Climate Control, Audio I..
Gevonden op: AutoVoorU

BMW 1-SERIE - 118d executive Rijklaarprijs
Prijs: € 6.350,00
Kilometers: 252.183
Bouwjaar: 2006
Plaats: Breda

..
Gevonden op: Nederland Mobiel

BMW 1-SERIE 116i - Navi - Bluetooth - PDC - Dealer onderhouden!
Prijs: € 11.950,00
Kilometers: 99.865
Bouwjaar: 2015
Plaats: Zutphen

ABS, Airbag, Airbag Passagier, Airbag Zij, Airconditioning, Audio Installatie, Audio Installatie Rad..
Gevonden op: AutoVoorU

BMW 1-SERIE 118i Business Line
Prijs: € 2.900,00
Kilometers: 272.423
Bouwjaar: 2008
Plaats: Made

ABS, Achterbank Neerklapbaar, Airbag, Airbag Passagier, Airbag Zij, Airconditioning, Airconditioning..
Gevonden op: Nederland Mobiel, AutoVoorU

BMW 1-SERIE 116D High Executive M-Sport Aut8- Full map Navi, Xenon, Stoelverw, ECC, LMV
Prijs: € 9.900,00
Kilometers: 127.642
Bouwjaar: 2012
Plaats: Haarlem

ABS, Achterbank Neerklapbaar, Airbag, Airbag Passagier, Airbag Zij, Airconditioning, Airconditioning..
Gevonden op: Nederland Mobiel, AutoVoorU

BMW 1-SERIE 118d 150pk High Executive Sportline Comfort MDCT Innovation Pack
Prijs: € 16.445,00
Kilometers: 116.950
Bouwjaar: 2014
Plaats: Mill

..
Gevonden op: AutoVoorU

BMW 1 Serie occasions

De BMW 1 Serie is een mooie en sportieve auto van de Duitse autofabrikant BMW. In 2004 is de BMW 1 Serie geïntroduceerd en zijn er een aantal versies van op de markt gekomen. Zo is er een driedeurs hatchback, een vijfdeurs hatchback, een tweedeurs coupe en een tweedeurs cabriolet versie van de BMW 1 Serie. De voorganger van de BMW 1 Serie was de BMW 3 serie Compact. En de BMW 1 Serie kun je in dezelfde groep indelen als de Volvo C30, de Audi A3 en de Alfa Romeo 147. De BMW 1 Serie is trouwens ontworpen door Chris Bangle en wordt in Duitsland gemaakt in Regensburg en Leipzig.

Een middenklasse auto

De BMW 1 Serie is een middenklasse auto en is de goedkoopste en ook de kleinste BMW, die door de Duitse autofabrikant BMW wordt gemaakt. De BMW 1 Serie kent een langs geplaatste motor en een achterwiel aandrijving. Ook wordt de BMW 1 Serie met verschillende benzinemotoren en dieselmotoren geleverd.

Een heerlijke auto!

De BMW 1 Serie vinden wij een heerlijke auto. Als je er net zo over denkt dan moet je het aanbod van de BMW 1 Serie op onze site Autosweb maar eens bekijken. Misschien tref je er een koopje aan? En anders kun je er een kijkje nemen om een afspraak te maken voor een proefrit. Zo weet je binnenkort zelf wat je van de BMW 1 Serie moet vinden.

Statistieken van de BMW 1 Serie